fbpx
Close

Teppan aitas Tokati võidule, kuid karikavõistlustel langeti konkurentsist

Renee Teppan (nr. 12) blokis. | Foto: Türgi võrkpalliliit

Eesti rahvusmeeskonna diagonaalründaja ja tema koduklubi Tokat pidasid Türgi karikavõistlustel viimase alagrupikohtumise, kui tulemusega 3:0 (25:15, 25:14, 25:20) alistati Afyon Belediye Yüntas.

Hoolimata võidust veerandfinaali ei pääsetud, kuna nelja liikmelisest alagrupis tuli tulla kahe parema sekka. Tokat sai ühe võidu ja kaks kaotust, mis tähendavad kolmandat kohta.

Kogu kohtumise kaasa teinud eestlane tõi 10 punkti (+5). Teppan sai 19 tõstet, millest suutis realiseerida 7 (37%, 3 viga), lisaks sai ta kirja kaks edukat sulustamist ja lõi ühe ässa. Suurepärase esituse tegi brasiillane Alisson Melo, kelle kontosse kanti lühikesest mängust hoolimata 20 punkti (+19). Nurgaründaja tegutses rünnakul eksimatult, kui 20 tõstest lõi punktiks koguni 17 (85%, 0 viga). Lisaks tõi ta kolm punkti blokiga.

Kaotajatest keegi kahekohaline punktisummani ei küündinud, kui resultatiivseimana tõi Ediz Kaan Firincioglu 8 punkti (0).

A-alagrupist said edasi Oliver Venno endine tööandja Istanbuli Galatasaray ja Cizre Belediye, B-alagrupist kolm hooaega tagasi Robert Tähe leivaisaks olnud Izmiri Arkas ja Kiziltepe Yeni ning C-alagrupist Ankara Halkbank ja Spor Toto.

Liigahooaeg algab Tokatil 10. oktoobril Sorguti vastu.

scroll to top