fbpx
Close

Venno tegi Türgi liiga tippude lahingus fantastilise etteaste!

Oliver Venno tänases mängus Galatasaray punktivõitu tähistamas. | Foto: klubi koduleht

Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray alistas Türgi kõrgliiga kolmanda vooru keskses kohtumises koduväljakul tiitlikaitsja Ankara Halkbanki 3:1 (15, -17, 19, 17). 

Eesti koondise 28-aastane diagonaalründaja tegi järjekordse suurepärase mängu, kogudes üleplatsimehena suisa 26 punkti (+18). Venno realiseeris 42 tõstest 23, lisaks teenis ta kaks punkti blokiga ja ühe serviga. Yasin Aydin lisas võitjatele 13 punkti (+6), Ankara parim oli Alen Sket 19 punktiga (+12).

Foto: klubi koduleht

Türgi kevadine neljas klubi Galatasaray jätkab meistrivõistlusi liidrina, olles võitnud kõik kolm senipeetud kohtumist. Halkbankile oli tänane kaotus hooaja esimeseks.

Neljandat hooaega Türgis mängivat Vennot võib pidada õigustatult Türgi liiga esimeste voorude silmapaistvaimaks ründemängijaks, sest esikohal paikneb ta individuaalses statistikas nii punktide koguarvult (74) kui ka keskmiselt geimi kohta toodud punktide arvult (6,17). Tõsi, Venno saab ka rünnakul rohkem koormust kui paljud konkurentide diagonaalid. Samuti on tartlane hetkel enim serviässasid löönud mängija (11).

Türgi liiga individuaalne statistika. Allikas: Türgi liiga koduleht
scroll to top