fbpx
Close

Võrkpalliliit võtab fännipasunatega seotud teema päevakorda

Hanno Pevkur. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur lubab alaliidu järgmisel juhatuse koosolekul arutada fännipasunate võimalikku keelustamist.

“Minul isiklikult poleks selle vastu midagi, kui pasunaid poleks,” ütles Pevkur. “Ma usun, et fännid saavad ka pasunateta poolehoidu välja näidata, nagu näitab kasvõi Poola eeskuju. Olen ka ise Eestis sedasi mängul käinud, et veel kaks päeva hiljem kõrvas viliseb. Eriti kehv on nendel, kes mängu ajal pasunate ees või taga peavad istuma. Teisalt sõltub helitugevus ka pasuna tüübist. Ja samamoodi võiks rääkida trummidest, mille ees on samuti väga ebameeldiv istuda.”

“Võtame selle pasuna-teema järgmiste nädalate jooksul toimuval juhatuse koosolekul kindlasti teemaks, kuna selgus, et pasunad aitasid Saaremaa euromängude ajal ka viirust levitada. Alaliidu otsus poleks aga seotud selle ühe juhtumiga, vaid lähtuks teemast laiemalt. Püüame korjata teiste riikide kogemused kokku – tõsi, traditsioonid on riigiti erinevad -, suhtleme Eesti klubide fännide esindajatega ja teeme seejärel otsuse,” lisas Pevkur.

Loe ka: “Poolt” või “vastu”? | Kas kõrvulukustavad pasunid tuleks Eesti võrkpallis ära keelata?

scroll to top