fbpx
Close

Ametlik: Renee Teppani karjäär jätkubki Prantsusmaa kõrgliigas!

Renee Teppan. | Foto: Belchatowi Skra

Prantsusmaa kõrgliigaklubi Poitiers’ Stade Poitevin kinnitas reede õhtupoolikul, et meeskonnaga liitub Eesti koondise diagonaalründaja Renee Teppan (25).

Poitiers on klubina eestlastele viimasest ajast hästi tuttav, sest möödunud hooajal kohtus Saaremaa CEV Challenge Cupil mäletatavasti just nendega. Poitiers jõudis sarjas lõpuks poolfinaali. Kevadel, pärast hooaja lõppu, teatas Poitiers, et on sõlminud lepingu Pärnu Võrkpalliklubi Eesti meistriks tüürinud diagonaalründaja Chizoba Neves Atuga (21).

Mänguaega asub Chizoba tänase uudise valguses jagama seega just Teppaniga. Taseme poolest on täna sellest duost tugevam küll eestlane, ent viimase poole aasta selja- ja õlaprobleemid ei pruugi lasta pärnakal uueks hooajaks loodetud moel valmistuda.

Poitiers’ näol on tegu meeskonnaga, kes kuulub Prantsusmaa kõrgliigas medalipretendentide hulka. Lõppenud hooajal teeniti Euroopa ühes tasavägisemas liigas põhiturniiril seitsmes koht ja kaotati veerandfinaalis Ajacciole.

Prantsusmaa kõrgliigas mängib uuel hooajal eestlastest ka Ardo Kreek, kes alustab Pariisi Volley’s oma kaheksandat hooaega.

Renee Teppani karjäär:

2010-12 Pärnu Võrkpalliklubi
2012-14 Tartu Bigbank
2014-15 Altotevere (Itaalia)
2015-17 Innsbrucki Hypo Tirol (Austria)
2017-18 Trentino (Itaalia)
2018-19 Belchatowi Skra (Poola)
2019- Poitiers’ Stade Poitevin (Prantsusmaa)

scroll to top