fbpx
Close

ARVAMUS | Õpetaja Nõmmistu jagab hindeid ja saadaks Keele kokandusolümpiaadile, kuid miks ootab mitmeid tartlasi suvetöö?

Taavi Nõmmistu ja Karl Rinaldo. | Foto: kuvatõmmis Duo5 otseülekandest

Tartu Bigbanki vastvõidetud meistritiitli valguses sai läbi nii emajõelinna esinduse kui ka neile finaalseerias vastaseks olnud Pärnu Võrkpalliklubi hooaeg. Võrkpall24 palus mõlema meeskonna selle hooaja esitusi hinnata endisel profivõrkpalluril ja viimasel ajal võrkpallieksperdi rollis olnud Taavi Nõmmistul.

Nõmmistu kevadiste lõpueksamite hooajal karmi õpetajana ei käitunud, kuid antud hinded olid sellegipoolest ausad ja selgelt põhjendatud. Kes küpsetas Nõmmistu hinnangul olematutest komponentidest maitsva saia, kelle pealt tasuks spikerdada ja keda ootab ees suvetöö, räägib nüüd juba õpetaja Taavi Nõmmistu ise.

Tartu Bigbank

“Tartu on selgelt oma klassi priimus, kelle pealt kõigil midagi spikerdada oleks. Tänu heale komplekteeritusele ja konkurentide keerulisele olukorrale oli Tartul sel hooajal justkui ainult kaotada. Iga nende eksimus oleks tähendanud lati alt minekut. Siiski suudeti favoriidikoormat väärikalt kanda ja probleeme edukalt vältida.

Vaatamata sellele, et kaks tiitlit kolmest mängitakse välja ühest mängust ja üllatusteks on justkui võimalused loodud, siis hooaja valitsejas küsimust ei tekkinud. Lisaks ei anna head esitused eurosarjas ja meeskonna loogiline areng põhjust hindeskaalal järgi anda.

Ometi on Tartu meeskond, kust kõige rohkem liikmeid “suvetööle” jäid – loodame, et meeste stabiilsed esitused jätkuvad ka koondises!”

Hinne: 5

Tartu Bigbank. | Foto: Aivar Kütt/Pärnu Võrkpalliklubi

Pärnu Võrkpalliklubi

“Avo Keel tõestas, et kokanduse olümpiaadile võib teda oma klassist rahulikult saata. Sai küpsetati valmis nii, et pooled koostisosad olid retseptist puudu. Meeskond hakkas ühtselt asjadest aru saama küllaltki viimasel hetkel, aga just ajal, kui medalite jagamine hoo sisse sai. Kaks medalit on ilmselt täpselt kahe võrra rohkem, kui enamus võrkpallisõpru oleks neile veel mõned kuud tagasi julgenud ennustada.

Usun, et komplekteeritust arvestades tehti maksimumilähedane tulemus. Kuid et Pärnul püsiks motivatsioon suvel lisaks rannas päevitamisele ka uueks hooajaks valmistuda, tuleb kerge miinusmärk hindesse sisse jätta.”

Hinne: 5-

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: Aivar Kütt/Pärnu Võrkpalliklubi
scroll to top