fbpx
Close

Timo Lõhmus liitub Tartu Bigbankiga!

Timo Lõhmus koos Tartu Bigbanki mänedžeri Hendrik Rikandiga. | Foto: Tartu Bigbank

Kogu senise meistriliiga-karjääri Tallinna Selveris mänginud Timo Lõhmus liitub uuel hooajal valitseva Eesti ja Balti meistri Tartu Bigbankiga.

Eelmisel talvel rannavollele keskendunud Lõhmus naasis saalivõrkpalli juurde möödunud sügisel ja kerkis kiiresti Selveri põhikoosseisu. Balti liigas oli ta hooaja kokkuvõttes paremuselt 11. punktikütt, kogudes 15 mänguga 199 punkti (+82). Lõhmusest on tartlased olnud huvitatud varemgi, ent tänavu sai idee lõpuks ka realiseeritud.

Saab olema huvitav näha, millisel positsiooni peatreener Alar Rikberg asub Lõhmust kasutama. Suure osa oma senisest karjäärist on vasakukäeline võrkpallur tegutsenud diagonaalründaja kohal, ent tartlased võivad teda proovida ka nurgaründaja kohal, sest teatavasti on klubil järgmiseks hooajaks kehtiv leping Valentin Kordasega. Nurgaründajatest on aga teada, et klubist lahkuvad mõlemad tänavused põhimehed ehk Albert Hurt ja Martti Juhkami, kes siirduvad välismaale. Sama positsiooni mängijatest on Tartus jätkamas tänavused varumehed Taavet Leppik ja Tamur Viidalepp, kellel on siiski samuti meistriliigas ohtralt mängukogemusi turjal.

Lõhmus treenib neil päevil sarnaselt Kordasele Eesti koondisega Tartus, rahvusmeeskonna abitreeneriks on just Rikberg.

Alar Rikberg Timo Lõhmusest:

scroll to top