Chieri saatis korda veel ühe väikese ime, Laak pääses ehmatusega

Võidu üle rõõmustav Chieri naiskond. | Foto: Gabriele Sturaro/L3 Photo Studio/Chieri

Kertu Laagi koduklubi, suurepärast hooaega tegev Chieri viis Itaalia meistrivõistluste veerandfinaalseeria Monzaga otsustava ehk kolmanda mänguni, võites eile õhtul peetud teise matši kodus 3:2 (23, -19, 20, -17, 11).

Mängu parimaks valiti Chieri diagonaalründaja Kaja Grobelna, kes kogus 19 punkti (+6). Tema asendaja Laak ei käinud eile aga kordagi väljakul, sest tegi hommikusel treeningul põlvele haiget. Tänahommikune arstivisiit kinnitas aga, et midagi katki pole ja eestlanna pääses seekord ehmatusega.

Monza võitis äsja tugevuselt teises eurosarjas CEV Cupil esikoha. Finaalis alistati kahel korral ülikindlalt 3:0 Türgi klubi Istanbuli Galatasaray. Kahe mängu peale kokku jõudsid vastased vaid ühes geimis 20 punktini. Seda üllatavam on eilne tulemus, kus vigastatud põhisidemängija Francesca Bosio ja kaptenist nurgaründaja Elena Perinellita mänginud Chieri võttis võidu.

Itaalia meistrivõistluste veerandfinaalseeria otsustav mäng Chieri ja Monza vahel peetakse pühapäeval kell 21.45 Monzas. Juhul kui Chieri peaks saatma korda ime ja võitma põhiturniiri kolmanda naiskonna vastu ka kolmanda kohtumise, mängitaks poolfinaalis Meistrite liigas tänavu nelja parema hulka jõudnud Novaraga.