fbpx
Close

Deja Vu! Kertu Laak aitas Chieri taas raskest seisust võiduni!

Kertu Laak (taga keskel) ja Chieri pärast eilset võitu. | Foto: klubi koduleht

Itaalia naiste kõrgliigas kohtusid poole nädala jooksul juba teist korda tabelis neljandal ja viiendal kohal paiknevad naiskonnad ehk Chieri ja Scandicci. Kui nädalavahetusel said Kertu Laak ja Chieri 0:1 kaotusseisu kiuste 3:1 võidu, siis eile tuldi välja 0:2 kaotusseisust ja alistati lähikonkurendid tulemusega 3:2 (-22, -25, 20, 19, 7).

22-aastane Laak sekkus sarnaselt eelmisele korrale mängu vahetusest, asendades Chieri kahvatut diagonaalründajat Kaja Grobelnat. Teises geimis Grobelna asemel koha platsil sisse võtnud Laak kogus lõpuks 16 punkti (+8). Olgugi et Laak ei saanud kirja täismängu, teenis ta enim tõsteid (41) ja realiseeris neist 34 protsenti. Lisaks kogus eestlanna 2 blokipunkti. Servijoone taga tegi Laak seekord neli viga, ässasid ei lisandunud.

Laagist resultatiivsem oli vaid imemängu teinud temporündaja Rhamat Alhassan, kes tõi võitjatele 20 punkti (+19). 24-aastane USA võrkpallur realiseeris 14 tõstest 11 (79%), lisaks kogus ta suisa 9 blokipunkti. Kodus mänginud Scandicci tulemuslikumad olid Elena Pietrini ja Megan Courtney 14 punktiga (mõlemal +6).

Chieri jätkab seega klubi ajaloo edukaimat hooaega neljanda koha kindlustamisega. Scandicci jääb viiendana neist kolme punkti kaugusele, järgmised on veel palju kaugemal.

Tabeliseis.
scroll to top