fbpx
Close

Eesti temporündajatel Meistrite liigas vastandlik päev – Tammemaa säras Toursi võidumängus 18 punktiga, Aganits ja Maaseik said esimese kaotuse

Timo Tammemaa tähelepanelikult peatreener Hubert Hennot kuulamas. | Foto: CEV

Timo Tammemaa koduklubi Tours teenis eile Meistrite liigas väärt võidu, alistades võõrsil Portugali esiklubi Lissaboni Benfica 3:1 (20, -20, 22, 18)

28-aastane Tammemaa kerkis võitjate üheks resultatiivsemaks, kogudes temporündaja kohta hiilgavad 18 punkti (+13). Saarlane realiseeris 16 tõstest 12 (75%), lisaks sai ta kirja 5 blokipunkti ja 1 serviässa.

Meie mehest oli kogu kohtumise peale tulemuslikum vaid Toursi lätlasest diagonaalründaja Hermans Egleskalns, kes realiseeris 33 tõstest 19 (58%) ja kogus 19 punkti (+14). Benficale tõi 11 punkti (+9) Andre Aleixo.

D-alagruppi juhib Robert Tähe koduklubi Perugia, kes on kogunud 9 punkti ja vajab esikoha ja edasipääsu kindlustamiseks veel vaid üht võitu. Punkti- ja võiduarve avanud Tours jagab Varssavi ja Lissaboniga teist kohta – kõigil on kirjas 3 punkti.

Andri Aganits ja Maaseiki Greenyard said Meistrite liigas kirja hooaja esimese kaotuse, jäädes võõrsil 0:3 (-17, -20, -21) alla Poola suurklubile Jastrzebski Wegielile. Aganits kogus 5 punkti (+4). Eesti koondise temporündaja realiseeris 7 tõstest 4 (57%), lisa tuli ühe blokipunkti näol.

Maaseiki tulemuslikumad olid Jonas Kvalen ja Jelte Maan 11 punktiga (+7 ja +3), poolakatele tõi Dawid Konarski 14 punkti (+12).

C-alagruppi juhib Jastrzebski 6 punktiga, Maaseikil ja Kaasanil on 4 punkti ning Ankara Halkbankil 1 punkt. Kaasan ja Ankara on pidanud seejuures ühe mängu vähem.

Tabeliseisud. | Allikas: CEV
scroll to top