Kehva serviga Saaremaa lõpetas kontrollturniiri kaotusega, Jalg ja Jimenez traumade küüsis

Saaremaa Võrkpalliklubi Tartu turniiril. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Saaremaa Võrkpalliklubi lõpetas Tartus toimuva Würth Cupi 1:2 (-16, 20, -16) kaotusega soomlaste Raisio Loimule.

Saaremaa algkoosseis: sidemängija Artis Caics, nurgaründajad Mart Toom ja Markus Uuskari, diagonaalründaja Daniel Maciel, temporündajad Harri Palmar ja Henri Treial, liberod Alari Saar ja Johan Vahter. Vahetusest sekkusid kolmandas geimis temporündaja Taavi Prei ja sidemängija Reto Giger. Seljavalu käes vaevlev Helar Jalg ja eile kerge põlvetrauma saanud Javier Jimenez jäid mängust eemale.

Kaotajate tulemuslikem oli julgelt rünnakuid lahendanud Uuskari 9 punktiga (+5), Maciel kogus samuti 9 (-2) ja Treial 4 punkti (+3). Raisiole tõi tempo- ja diagonaalründaja kohal tegutsenud Blake Leeson 11 punkti (+5). Saaremaa ei löönud kogu kohtumise jooksul ühtegi ässa. Eesti karikavõitja pehmest pallingust räägib ka soomlaste vastuvõtuprotsent 71.

Saaremaa, kes lõpetas turniiri nelja geimivõidu ja viimase kohaga, peab järgmise kontrollmängu neljapäeval Pärnus kohaliku meeskonnaga. Uus hooaeg algab kahe nädala pärast.

Turniiritabel: 1. Savo Volley 13 punkti (4 mängu), 2. Tartu Bigbank 6 (3), 3. Raisio Loimu 6 (4), 4. Pärnu Võrkpalliklubi 4 (3), 5. Saaremaa VK 4 (4).

*Võistkonnad mängivad igas mängus 4 või kokkuleppe korral 3 geimi.
*Iga geimivõit annab tabelisse ühe punkti.