fbpx
Close

Koondise peatreener lõi Kullerkannul enne tähtsaid mänge sõrmes kapsli katki

Liis Kullerkann (nr 5) kuulamas hoolikalt Lorenzo Micelli õpetussõnu. | Foto: klubi koduleht

Eesti rahvusnaiskonna temporündaja Liis Kullerkann pidi enne möödunud nädalavahetusel toimunud Prantsusmaa karikavõistluste finaalturniiri neelama valuvaigisteid, sest sai mõned päevad varem treeningul vigastada.

“Lorenzo lõi mu vasaku käe väikeses sõrmes kapsli katki,” sõnab Kullerkann ja vihjab Eesti koondise peatreenerile Lorenzo Micellile, kes on ühtlasi tema juhendaja Le Cannet võistkonnas. “Tegime pärast jõusaali pallisaalis soojenduseks harjutust, kus mina hüppasin blokki ja tema lõi palle minu kätesse. Lorenzo lõi kohe esimesele pallile natuke valesti pihta ja tabas õnnetult väikest sõrme.”

Kogenud võrkpallurina on Kullerkann taoliste vigastustega juba harjunud ja kuna mängupausi juhtunuga ei kaasnenud, vaatab ta olukorrale tagasi heatujuliselt.

“Esimesed paar päeva oli ebameeldiv treenida, aga meil on hästi professionaalne füsioterapeut, tänu kellele läks sõrme seisund mõne päevaga palju paremaks. Karikavõistlustel võtsin valuvaigisteid ja teipisin näpu tugevalt ära – nii ei seganud see ka mängimist,” lisab 29-aastane keilalane.

Le Cannet teenis Prantsusmaa karikavõistlustel Venelles’i järel hõbemedali ja alustab juba sel nädalal kohalikku meistriliiga hooaega.

scroll to top