fbpx
Close

Liis Kullerkann: Anu poleks mul niikuinii lasknud Pariisi minna, sest koondis on hetkel 100 protsenti tähtsam

Liis Kullerkann rünnakul. | Foto: Vincent Desessard/Nancy

Möödunud nädalavahetus oli edukas Prantsusmaa kõrgliigas mängivate Anu Ennoki ja Liis Kullerkannu koduklubi Vandoeuvre-les-Nancy jaoks, sest laupäeval alistati võõrsil 3:1 (15, -23, 21, 23) Pariisi St. Cloud.

Nancy võidus mängis sedapuhku võtmerolli just Ennok, kes on üldiselt tuntud pigem musta töö tegijana. Pariisi vastu tõi Eesti koondise nurgaründaja oma võistkonna parimana suisa 17 punkti (+15).

Liis Kullerkann jäi kohtumisest aga eemale, sest sai eelmisel nädalal treeningul vigastada.

“Väänasin neljapäeval trennis hüppeliigest, aga nüüdseks on kõik juba korras,” edastas Kullerkann rahustava sõnumi kõigile neile, kes Eesti naiskonna otsustavaid EM-valikmänge pingsalt ootavad.

Kullerkann tõdes ka ise, et hetkel on nii tema kui Ennoki jaoks saabuvad koondisemängud tähtsamad kui Prantsusmaa kõrgliiga mängud.

“Anu poleks mul niikuinii lasknud Pariisi kaasa minna, isegi kui ma saanuks kohe arsti vastuvõtule. Ta ütles, et koondisemängud on hetkel sada protsenti tähtsamad. Õnneks said tüdrukud minuta väga hästi hakkama ja võtsid teisipäevase karikamängu kaotuse eest revanši. Nii et tegin pigem kiire koondise-eelse puhkuse,” lisas Kullerkann naerdes.

Ennok ja Kullerkann on tänavu kõige kõrgemal tasemel mängivad Eesti naisvõrkpallurid ning kuuluvad saabuvates EM-valikmängudes Rootsi ja Soomega suure tõenäosusega Eesti koondise algrivistusse.

Prantsusmaa liigatabelis paikneb Nancy kuuendal kohal.
scroll to top