fbpx
Close

Kõik arvutite ja nutiseadmete ette: Meistrite liigas lähevad vastamisi eestlaste koduklubid!

Andri Aganits jääb õlavigastuse tõttu tänasest mängust eemale, küll aga tulevad Maaseiki koosseisus väljakule Keith Pupart ja Timo Tammemaa. | Foto: erakogu

Täna jätkatakse Meistrite liiga alagrupimängudega ja D-alagrupis kohtuvad omavahel Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra ning Timo Tammemaa ja Keith Puparti tööandja Maaseiki Greenyard. Lisaks jätkuvad ka CEV Cup ja CEV Challenge Cup, kus eestlastest tulevad väljakule Andrus Raadik ja Oliver Venno.

Belchatowi ja Maaseiki mäng algab Eesti aja järgi kell 21.30, live-skoori näeb SIIT. Otseülekande vaatamiseks tuleb aga teha tasuline konto Eurovolley.tv lehel.

Belchatow on pärast esimese ringi mänge 3 punktiga alagrupi liider, sest avavoorus alistati teine Poola klubi Gdanski Trefl. Teisel kohal paikneb Berliini Recycling Volleys, kel on samuti 3 punkti, kolmandal kohal paikneb võiduta Maaseik (avamängus kaotati Berliinile) ja neljandal Gdansk, vahendab volley.ee.

Robert Täht ja Izmiri Arkas Spor lähevad täna E-alagrupis kokku Moskva Dünamoga. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 18.00, live-skoori näeb SIIT.

Avamängus kaotas Arkas Prantsusmaa klubile Tours ja on alagrupis neljandal kohal, juhib Tours, teine on Perugia ja kolmas Moskva Dünamo.

Vaata alagruppide kõiki tulemusi ja tabeliseisu!

CEV Cupil ja CEV Challenge Cupil on jätkuvalt konkurentsis Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray, kes alistas CEV Cupi 1/16-finaalis Zagrebi Mladosti, ning Andrus Raadik ja Savo Volley, kes said CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis jagu Amstettenist.

Venno ja Galatasaray kohtuvad 1/8-finaali avamängus täna kell 18.00 Dukla Libereciga Tšehhist, live-skoori näeb SIIT.

Raadik ja Savo lähevad 1/8-finaali avakohtumises kwll 18.30 vastamisi Sloveenia klubiga Kamniku Calcit Volley’ga, live-skoori näeb SIIT. Sellest mängust peaks nägema ka otsepildis Laola1.TV vahendusel.

scroll to top