fbpx
Close

Lüütsepp ja Akaa võtsid Soomes juba üheksanda järjestikuse võidu, Naaber põhimees

Mart Naaber (nr 9) paistab Soome kõrgliigas oma esimest hooaega nautivat. | Foto: Akaa koduleht

Soome kõrgliigas teenis kolmapäeval juba üheksanda järjestikuse võidu Oliver Lüütsepa juhendatav Akaa Volley, kes alistas kodus 400 pealtvaataja ees 3:0 (13, 21, 16) Vantaa Ducksi.

Akaa tulemuslikumad olid Urpo Sivula (+10) ja Teemu Kuusela (+9) võrdselt 15 punktiga. Teist mängu järjest algkoosseisu kuulunud Mart Naaber kogus 6 punkti (+4). Naaber realiseeris 7 tõstest 3 (43%), lisa tuli kahe blokipunkti ja ühe ässa näol. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 13 punktiga (+10) Bojan Strugar.

“Õnnestusime kõikides elementides. Jäin eriti rahule Teemu Kuusela tegutsemisega. Meil on õnneks nii palju häid mängijaid, et neil tuleb ka trennis üksteise vastu võidelda. Selline konkurents arendab kõiki,” rõõmustas Lüütsepp pärast mängu.

Soome liiga põhiturniiri võidu suunas on liikumas Loimaa Hurrikaani, kel on 17 mängust kirjas 16 võitu. Akaa kerkis vähemalt ajutiselt tabelis juba teiseks, olles kogunud 14 võitu ja 2 kaotust. Võrdluseks, eelmisel hooajal kogus Akaa põhiturniiril kokku 10 võitu ja 22 kaotust. Vantaa on 3 võiduga üheksas.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht

Geimide lõpud:

scroll to top