fbpx
Close

Maaseiki endine juht: Pupartist te veel kuulete, Tammemaa ja Aganits moodustavad klubi aegade parima tempomeeste duo

Maaseiki Greenyardi uue hooaja meeskonnapilt. Eestlaste numbrid on 3, 4 ja 8. | Foto: Maaseiki Greenyard

Belgia võrkpallimeistri Maaseiki Greenyardi koosseisus alustavad uut hooaega teatavasti suisa kolm eestlast: Keith Pupart, Timo Tammemaa ja Andri Aganits.

Meeskonna komplekteerimisel oli võtmeisik klubi tehniline direktor Wout Wijsmans, kes aitas mullu soetada Tammemaa ning tänavu Puparti ja Aganitsa. Augusti alguses, mil korralik koosseis oli kokku saadud, otsustas endine tippmängija Wijsmans ameti sõbralikult maha panna, et elus uus lehekülg pöörata. Belgia võrkpalliportaal Volleymagazine tegi Wijsmansiga septembri lõpus pikema intervjuu, kus tuli juttu ka Eesti triost, kes pälvisid ohtralt kiitust.

“Eestlane Keith Pupart saab olema perfektne asendus Argentiina koondislasele Nicolas Brunole. Pupart kogus viimastel aastatel Lubini Cuprumis palju kogemusi. Soovisin teda meeskonda tuua juba pikemat aega. Tema suur tugevus on stabiilsus. Te veel kuulete temast,” lubas klubi endine juht.

“Temporünnakuid hakkavad lahendama Timo Tammemaa ja uustulnuk Andri Aganits. Muide, Timo ei mänginud selles, et Andri meeskonnaga liitub, mingit rolli. Ta ei teadnudki, et tehing toimub. Aganitsas on palju löögijõudu ja veel rohkem karakterit. Maaseikil on viimaste aegade tugevaim keskblokeerijate duo. Ehk isegi läbi aegade tugevaim,” lisas Wijsmans tähenduslikult.

Maaseiki Greenyard (varem Noliko) tegi mullu Meistrite liigas eduka hooaja ja oli väga lähedal suisa kuue parema hulka jõudmisele. Novosibirski Lokomotiivile kaotati lõpuks kuldse geimiga. Tänavu mängib Maaseik taaskord Meistrite liiga põhiturniiril.

scroll to top