fbpx
Close

Sõduri 17 punktist ei piisanud – Tartu oli Rakverest napilt, ent kindlalt parem

Mart Naaber rünnakul. | Foto: SK Duo

Credit24 Meistriliigas läksid eilses ainsas kohtumises vastamisi Tartu Bigbank ja Rakvere VK. Kuigi Tartu meeskond võttis 3:0 võidu, oli mäng äärmiselt tasavägine.

Nii esimeses kui teises geimis olid Tartu meeskonna võidunumbrid 27:25 ja Tartu Ülikooli spordihoonesse tulnud poolehoidjad said korraliku elamuse. Kolmanda vaatuse võitis Andrei Ojametsa juhendatav meeskond 25:21, vahendab volley.ee.

Võitjate rünnakukoormus jaotus ühtlaselt, nii Hindrek Pulk kui Samuel Walker kogusid kumbki 14 punkti, mõlema efektiivsuse näitaja oli +6. 13 punkti lisas Mart Naaber (+12), 11 punkti Märt Tammearu (+2) ja 9 punkti rünnakul kõik tõsted maha löönud Meelis Kivisild (+8). Tartu vastuvõtt oli 58 ja rünnak 49%, blokipunkte kogunes 13, servil löödi 5 ässa ja tehti 10 viga.

Rakvere meeskonna resultatiivseim oli kaitseväes teeniv Markus Uuskari 17 punktiga (+10), Taavi Nõmmistu lisas 15 punkti (+9). Rakvere vastuvõtuprotsent oli 32, rünnakuid realiseeriti 44-protsendiliselt. Blokist teeniti 6 ja serviga 8 punkti (pallingul tehti 6 viga).

Liigatabelis on Tartu teisel kohal 6 punktiga, Rakverel on punktiarve avamata.

Vaata mängu täispikkuses Postimehest!

Vaata tabeliseisu!

scroll to top