fbpx
Close

Puparti Meistrite liiga debüüt jäi üürikeseks, Juantorena alistas itaallaste duellis Zaitsevi

Timo Tammemaa ja Keith Pupart eilses mängus rünnakule minemas. | Foto: CEV

Keith Puparti, Timo Tammemaa ja Andri Aganitsa koduklubi Maaseiki Greenyard avas Meistrite liiga hooaja 1:3 (-23, -22, 18, -18) kaotusega Berliini Recycling Volley’le. Mängu oli Saksamaal vaatamas 4000 pealtvaatajat.

Kui Tammemaa esines oma tuntud headuses ja kogus 9 punkti (+7), siis 33-aastasena tugevaimas eurosarjas debüteerinud Pupart jättis avageimis kõik viis tõstet realiseerimata ja vahetati välja. Maaseiki parim oli 18 punktiga (+10) Jolan Cox, Saksamaa esiklubile tõi Kyle Russell 14 punkti (+11). Aganits käis kolmapäeval õlaoperatsioonil ja ei pruugi Belgia klubi enam esindada.

Maaseik ja Berliin kuuluvad D-alagruppi, mille teises avavooru mängus alistas Belchatowi Skra teisipäeval 3:1 Gdanski Trefli.

Teises eilses mängus alistas Civitanova Lube kahe Itaalia tippklubi duellis kodus 3:0 (22, 28, 22) Modena. Võitjate parim oli Kuuba juurtega Itaalia koondislane Osmany Juantorena 19 punktiga (+16), kaotajatele tõi Venemaa taustaga itaallane Ivan Zaitsev 16 punkti (+9). Ka seda mängu oli vaatamas 4000 inimest.

Itaallased kuuluvad C-gruppi koos Kedzierzyn-Kozle Zaksa ja Karlovy Vary Karlovarskoga, kelle omavaheline mäng lõppes poolakate 3:0 võiduga.

 

scroll to top