fbpx
Close

Credit24 Meistriliiga sai kauni kujundusega kodulehekülje

Credit24 Meistriliiga uue kodulehe “kaanenägu” on Dmitri Šlomin.

Eesti Võrkpalli Liit avas Credit24 Meistriliiga uue kodulehe, et muuta võrkpalli jälgimine mugavamaks nii arvutis kui nutiseadmes. Baltikumi tugevamaid võrkpalliklubisid ühendava liiga värske portaal asub veebiaadressil www.vcl.ee.

Kuna Credit24 Meistriliiga on rahvusvaheline, siis sai koduleht oma nime ingliskeelsest lühendist VCL (Volleyball Champions League).

“Inimeste käitumine veebis, sotsiaalmeedia areng ja ootused info kättesaadavuse osas on ajas muutunud, seepärast nägime vajadust liigale uue tänapäevase kodulehe loomiseks,” selgitas Credit24 Meistriliiga tegevjuht Karol Paas. “Tahame võrkpalli juurde tuua rohkem noori, seepärast vastab meie kaasaegne ja visuaalselt atraktiivne koduleht ka noorema põlvkonna meediatarbimise harjumustele.”

Uus koduleht annab võimaluse saada kiirelt ülevaate liiga hetkeseisust, uudistest, tulemustest ja kalendrist, visuaalselt atraktiivselt on lehel info osalevate meeskondade kohta. Lähitulevikus lisandub detailsem info ka mängijate kohta. Lisaks on kodulehelt leitav sotsiaalmeediakeskkondades loodud liigaga seonduv sisu.

Veebilehe www.vcl.ee loomisel oli EVF-ile abiks disaini- ja digiagentuur Neway. “Meid inspireerib sport ja publiku emotsioonid. Meil on väga hea meel, et koostöös Eesti Võrkpalli Liiduga oleme jõudnud üheskoos väljatöötatud “Eesti on võrkpallimaa” kontseptsiooni jätkuna järgmisesse etappi – Credit24 Meistriliiga koduleheni,” ütles Neway juht Jaan Naaber koostööd EVF-iga kommenteerides.

Paralleelselt uue lehega on Credit24 Meistriliiga uudised jätkuvalt leitavad ka Eesti Võrkpalli Liidu kodulehel www.volley.ee.

scroll to top