fbpx
Close

Raadiku järjekordne superpartii lõpetas Lüütsepa hooaja

Andrus Raadik. | Foto: Savo Volley

Andrus Raadiku koduklubi Savo Volley edenes Soome meistrivõistlustel nelja parema sekka, alistades kolme võiduni peetud veerandfinaalseerias Oliver Lüütsepa juhendatava Akaa Volley.

Seeria kolmas mäng lõppes Savos tulemusega 3:1 (20, 22, -20, 19). 32-aastane Raadik oli sarnaselt eelmisele mängule üleplatsimees, kogudes 22 punkti (+10). Nurgaründaja realiseeris 33 tõstest 19 (58%), lisaks kogus ta 2 blokipunkti ja 1 serviässa. Soome koondise pikaaegne põhimees Olli-Pekka Ojansivu lisas 15 punkti (+7). Akaa tulemuslikem oli Joni Mikkonen 20 punktiga (+10).

“Savo mängis väga hästi ja vääris edasipääsu,” tunnustas Lüütsepp. “Kuigi meie hooaeg sai nüüd läbi, lõpetasime selle heal moel. Võin oma meeskonnaga rahule jääda.”

Poolfinaalis võib Savo vastamisi minna aga valitseva meistri Sastamala VaLePa-ga, kes juhib veerandfinaalseeriat Kokkola Tiigrite vastu 2:1. Kui hooaja eel arvati, et Savo ja VaLePa võiksid kohtuda finaalis, siis Loimaa Hurrikaani põhiturniiri võit viib kullapretendendid ilmselt kokku juba nelja parema seas.

 

 

scroll to top