fbpx
Close

Lüütsepp naaseb peatreenerina ametisse ja asub Eestis medalit püüdma

Oliver Lüütsepp. | Foto: Võru Võrkpalliklubi Barrus

Sügisel Eesti meeste meistriliigaga taasliituva Võru Võrkpalliklubi Barruse peatreeneriks saab oodatult 35-aastane Oliver Lüütsepp, teatas meeskond täna keskpäeval sotsiaalmeedias.

Möödunud hooajal Tartu Bigbanki abitreenerina kohaliku auhinnalaua puhtaks teinud Lüütsepa sõnul on ta uue väljakutse ees põnevil: “Eesti võrkpall vajab kõrgliigasse hädasti uut verd ja on väga huvitav sellest projektist – millegi üles ehitamisel – osa saada. Minu jaoks on tähendusrikas, et saan juhendada oma sünnilinna meeskonda.”

Kokku on Lüütsepp treenerina töötanud 12 aastat, nendest kolm aastat peatreenerina Tartu Bigbankis ja kolm aastat Akaa Volley eesootsas Soome meistriliigas. Sel suvel jätkab ta Eesti koondise abitreenerina töötamist. Kodulinna Võru meeskonna ridades on Lüütsepp varasemalt tegutsenud nii mängija kui ka abitreenerina.

Meeskonna spordidirektori Urmas Tali sõnul on Lüütsepa Võrru tagasi toomine igati loogiline samm: “Kui vaatame täna võrkpallimaastikul ringlevaid treenereid, siis saaksime võrukatega mehitada terve meistriliiga. Oliveri kasuks räägib aga mehe enda motivatsioon viia Võrus võrkpall sinna, kus ta kunagi varem pole olnud, Balti liiga absoluutsesse tippu. Just sellist energiat klubi hetkel vajab!”

Võru Võrkpalliklubi on võtnud eesmärgiks võita järgmise kolme aasta jooksul klubile ajalooline meeskondlik medal. Eeloleval hooajal on Eesti meistriliigas kaasa löömas ilmselt viis võistkonda – lisaks Võrule Tartu Bigbank, Tallinna Selver, Pärnu VK ja TalTech – ning mängijaturul asub Võru konkureerima paljuski just teise Lõuna-Eesti klubi Bigbankiga.

scroll to top