fbpx
Close

Raadikuta Savo euroteekond sai ootamatu lõpu, eestlane niipea väljakule ei naase

Savo Volley. | Foto: Klubi koduleht

Tugevuselt kolmandas eurosarjas (CEV Challenge Cup) pole mängimist jätkamas ükski eestlane, sest Andrus Raadiku koduklubi Savo Volley kaotas kahe mängu kokkuvõttes üllatuslikult Sloveenia mägiküla meeskonnale, kunagisele Tallinna Selveri eurovastasele Kamniki Calcitile.

Kui kaheksandikfinaali avakohtumise võitis Savo detsembris Raadiku 17 punkti toel kodus 3:2, siis nädala keskel võõrsil peetud korduskohtumine kaotati suisa 0:3 (23, 15, 17). Paraku tähendas allajäämine ühtlasi ka seda, et Savol jääb mängimata Itaalia kõrgliigaklubi Monzaga, kes alistas avavoorus mäletatavasti Pärnu.

Eesti koondise nurgaründaja jäi otsustavast mängust eemale, sest käis aastavahetuse paiku põlvelõikusel.

“Järgmisest nädalast lubavad arstid trenni teha,” sõnas 32-aastane Raadik Võrkpall24.ee’le. “Hüppama võin hakata aga ülejärgmisel nädalal. Hetkel teen jalale eriharjutusi, vesijooksu ja kõike muud, mis taastumisele vähegi kaasa peaks aitama. Kokkuvõttes on põlv kenasti paranemas.”

Soome kõrgliigas sai Oliver Lüütsepa juhendatav Akaa Volley neljapäeval ülinapi 2:3 kaotuse Raisio Loimult. Liigatabelis paiknevad meeskonnad vastavalt kuuendal ja viiendal kohal, punkte 33 ja 23.

scroll to top