fbpx
Close

Sportlaste igipõline küsimus: kas venitada või mitte venitada?

Audentes Fitnessi loengusarjas tuleb järgmise nädala kolmapäeval esinema FysioCentrumi ja Tartu Ülikooli Kliinikumi füsioterapeut ning Tartu Ülikooli lektor Mati Arend teemal „Kas venitada või mitte venitada?“.

Venitamine kuulub reeglina iga tipp- ja harrastusportlase treeningrutiini juurde, kuid sellele, kuidas, millal ja kui kaua venitama peaks, ei kuluta me just üleliia mõtlemisaega.

„Mati Arend räägib venitamisest just teadusliku poole pealt. Ilmselgelt pole siin olemas „jah“ või „ei“ vastust, kõik oleneb kontekstist. Nendele, kes pole teemasse sügavamalt süübinud, pakub Mati jutt palju üllatavat,“ lubab loengusarja eestvedaja Siim Veri.

Loeng algab Audentes Fitnessi spinningusaalis kolmapäeval (23.01) kell 19.00 ja kestab orienteeruvalt poolteist tundi. Kõigile klubiliikmetele on üritus tasuta, teistele huvilistele maksab loeng viis eurot.

Audentes Fitnessi loengusari on kogu fitnessiklubi laiema visiooniga kokku käiv ettevõtmine, kus ala professionaalid purustvad müüte toitumisest, tervisest ja treeningust. Veebruaris alguses annab Signe Valgemäe loengu rühi-teemal ning tänavuse hooaja kahes viimases loengus räägivad Tiina Möll ja Jevgeni Kuzmin erinevate vaatenurkade kaudu tervest kehast ja kaalulangetamisest.

Loengute ning nendele registreerimise kohta leiab põhjalikumat infot siit.

scroll to top