fbpx
Close

Rakvere pääses TalTechi vastu ehmatusega ja avas võiduarve

Rakvere Võrkpalliklubi. | Foto: SK Duo

Credit24 Meistriliigas toimus sel nädalal üks kohtumine, kui Rakvere VK alistas kodusaalis pärast kaotatud avageimi TalTechi numbritega 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:15).

Enne mängu olid mõlemad meeskonnad võiduta. Rakvere oli kahes esimeses mängus alla jäänud nii Riiale (1:3) Tartu Bigbankile (0:3). TalTech kaotas avamängus 0:3 Saaremaale ja jäi seejärel 1:3 alla Tallinna Selverile.

24 puntiga (+19) võitjate resultatiivseimaks kerkinud diagonaalründaja Taavi Nõmmistu sõnul tõi eile kogenumale meeskonnale edu eelkõige kannatlikkus. “Meie kannatasime natuke kauem. Mäng polnud ilus kummaltki poolt, aga kannatlikkus sai lõpuks määravaks. Kõige tähtsam on see, et punktid on kirjas, ja loodan, et väike enesekindluse süst siit tuli. TalTechiga saab lähiajal päris palju mängida, noortel poistel “duhhi” jagub ja kerge täna polnud,” sõnas Nõmmistu Kanal 12 antud mängujärgses intervjuus ja lisas, et Rakvere loodab vaatamata raskele algusele liigas nii mõndagi korda saata. “Meil on satsis mehed, kes tahavad mingit asja juba kätte saada ka. Nagu hooaja alguski näitab, siis üllatusi võib sündida küll.”

Nõmmistule assisteeris täna Rakvere poolel Denis Losnikov 12 punktiga (+2). Rakvere meeskonna servi vastuvõtt oli 53, rünnak 53%, blokist teeniti punkte 8, servilt 6 (eksimusi kogunes pallingul 15). TalTechi resultatiivseim oli 18 punktiga (+12) Mihkel Nuut, Ragnar Kalde lisas 10 silma (+7). TalTechi vastuvõtuprotsent oli 59, rünnakuid realiseeriti 45-protsendiliselt. Blokipunkte kogunes 5 (neist 4 pani Kalde) ja servil löödi 7 ässa ning tehti 14 viga.

Liigatabelis asub Rakvere nüüd 3 punktiga 8. kohal, TalTech on 10.

Rakvere ja TalTech lähevad omavahel vastamisi ka Eesti karikavõistluste avaringis.

Rohkem kohtumisi Credit24 Meistriliigas sel nädalal ei toimu, uuesti pannakse pall mängu järgmisel neljapäeval.

Vaata tabeliseisu!

scroll to top