fbpx
Close

Robert Tähe “Unelmate meeskond” | Segu 21. sajandi tippmängijatest ja üllatuslikust treenerivalikust

Robert Täht | Foto: Siim Semiskar

Eesti võrkpallikoondise üks võtmemängijaid Robert Täht juhatab sisse Võrkpall24 uue rubriigi “Unelmate meeskond”.

Ühtegi piirangut lemmikseitsmiku selekteerimisel pole – valida võib keda iganes.

Täna oma 25. sünnipäeva tähistava Tähe valiku moodustasid lähimineviku suuremad tähed siit- ja sealtpoolt piiri.

Robert Tähe “Unelmate meeskond”:

Nurgaründaja: “Ma pean alustama iseendast, sest kui juba loodaks selline võistkond, siis ei tahaks ju kuidagi ise sellest välja jääda.”

Nurgaründaja: “Mulle meeldib tänastest mängijatest väga Leon, aga ma valin ikkagi Brasiilia supermehe Giba, sest kasvasin üles teda jälgides.”

Sidemängija: “Kert Toobal. Valiksin paar aastat noorema Kerdi, kuigi ka praegusel pole midagi viga. Meil on alati koostöö väljakul väga hästi klappinud. Lisaks on ta suurepärane liider.”

Temporündaja: “Venemaa koondislane Dmitri Musserski. See on lihtsalt mees teiselt planeedilt. Siin polegi muud lisada!”

Temporündaja:Andri Aganits. (Naerdes.) Ta on mu toakaaslane ja solvub, kui ma teda siin ei nimetaks. Aga tegelikult on nii, et kui Andri jõuab oma kombitsatega blokki, ei löö sealt keegi palli mööda. Ta on lihtsalt jõhker loom!”

Diagonaalründaja: “Siin on võimatu ühte mängijat valida. Esiteks ütlen 19 või 20-aastane Oliver Venno, sest see, kuidas ta tol ajal mängis, oli midagi täiesti uskumatut. Ja teiseks nimetan Renee Teppani – me oleme temaga lapsest saati nagu Tiku ja Taku. Ka Renee on jõudnud väga-väga kõrgele tasemele.”

Libero: “Brasiilia legend Sergio. (Muigab.) Kui tema oleks väljakul, ei peaks mina üldse servi vastu võtma.”

Unelmate meeskonna peatreener:Mehike (Rait Rikberg – toim.)! Ta tahab juba praegu hirmsasti treener olla. Usun, et tal on selleks ka ainest. Ja kui Rait oleks juba treener, siis küll tuleks ka Äl (koondise statistik Alar Rikberg – toim.) kampa ning olekski kogu kompott koos.”

scroll to top