fbpx
Close

Tartu Bigbank tuli hilisõhtul välja kahe olulise uudisega

Alar Rikberg ja Tartu Bigbank. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tartu Bigbank teatas esmaspäeva hilisõhtul avaldatud sotsiaalmeediapostituses, et tuleval hooajal jätkab meeskonna peatreenerina Alar Rikberg ning võistkond lööb taas kaasa eurosarjas.

40-aastane Rikberg alustab sügisel niisiis Tartus treenerina neljandat hooaega, neist esimesel oli ta Andrei Ojametsa kõrval abitreener ja edasi juba peatreener. Kahe peatreeneri-aasta jooksul on Rikberg võitnud kaks Eesti meistritiitlit, ühe Eesti karika ja ühe Credit24 Balti liiga tiitli.

Tänases postituses märgitakse ka seda, et klubi soovib osaleda uuel hooajal taas eurosarjas. Pool aastat tagasi üle pikkade aastate eurosarjas kaasa löönud tartlased tulid ülesannetega kenasti toime, kirsiks tordil osutusid rahvusringhäälingu kaudu tuhandete spordisõpradeni jõudnud mängud maailma ühe tugevama klubi Kaasani Zeniidiga. Vastne Eesti meistritiitel annab neile taas õiguse soovi korral lüüa kaasa Meistrite liiga kvalifikatsioonis.

Tartust lahkuvad kuuldavasti nii Martti Juhkami kui ka Albert Hurt, ent kummagi nurgaründaja uut välisklubi pole veel avaldatud. Tuntumatest nimedest näib kõige tõenäolisem Kert Toobali, Rait Rikbergi, Kevin Soo, Taavet Leppiku ja Valentin Kordase jätkamine. Klubi teatas tänases postituses, et võistkond muutub tänavusega võrreldes ilmselt nooremaks.

scroll to top