fbpx
Close

VIDEO | Löögid igast asendist! Täht taastus vigastusest MVP-tiitli vääriliselt

Robert Täht MVP auhinnaga. | Foto: Belchatowi Skra

Robert Täht, kes veel mõned nädalad tagasi põlvevigastuse tõttu mängukõlbulik ei olnud, tegi laupäeva õhtul tõeliselt uhke tagasitulekumängu. Nimelt valiti just Täht Belchatowi PGE Skra 3:2 (25:23, 21:25, 19:25, 25:23, 15:10) võidumängus Radomi Cerrad Enea Czarni üle kohtumise parimaks mängijaks.

Põhiturniiri viimaseks mänguvooruks oli Belchatow kindlustanud kolmanda positsiooni ja kõrgemale tõusmine oli pigem teoreetiline võimalus. Viimaseks kohtumiseks tabeli eelviimase meeskonna Radomi vastu andis Skra puhkust näiteks ka Aleksandar Atanasijevicile.

See kõik aga ei vähenda Eesti mehe ilusaid numbreid ja nauditavat esitust. Täht tõi üleplatsimängijana 28 punkti  (+16), lahendades rünnakuid 66-protsendiliselt. Eestlasest nurgaründaja sai kirja 2 ässa ja 1 blokipunkti. Tähe jaoks on tegu selle hooaja teise PlusLiga parima mängija auhinnaga.

Kuigi mitmel tiimil on Poola kõrgliiga põhiturniiril veel mõni mäng pidada, on Belchatowi play-offi vastane juba kindel. Selleks on kuuenda asetusega Olsztyni Indykpol AZS. Põhiturniir saab mängitud 11. aprilliks.

Vaata Robert Tähe MVP-mängu parimaid hetki siit.

scroll to top