fbpx
Close

Saarlased lähevad poolfinaali avamängule vastu vaid kahe nurgaründajaga

Rauno Tammele (nr 5) ja Keith Pupartile Ioannis Kalmazidisel täna asendust võtta sisuliselt pole. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi alustab täna Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat Tallinna Selveri vastu üsna keerulisest olukorrast, sest nurgaründajatele Keith Pupartile ja Rauno Tammele asendust võtta pole.

Kui meeskonna selle positsiooni üks põhimehi Evandro Dias Souza lahkus klubist vahetult enne talvise üleminekutähtaja lõppu ning asendajat brasiillasele tuua ei õnnestunud, siis nüüd on palliplatsilt eemale jäänud ka Helar Jalg.

“Helarit segab puusavigastus ja sel nädalal ta meid aidata ei saa,” ütles meeskonna peatreener Ioannis Kalmazidis, kes andis sellega mõista, et ka pühapäevases seeria teises mängus ei tee Jalg kaasa. “Helar on käinud arstide vastuvõtul ja probleemile on üritatud leida lahendust, aga valu on kahjuks alati ikkagi tagasi tulnud.”

Juhul kui Puparti või Tammega peaks midagi juhtuma, tuleks Kalmazidisel vangerdada eeldatav varumees Markus Uuskari diagonaalist nurgaründaja kohale. Hiidlane on karjääri varajasemas faasis sel positsioonil tegelikult ka mänginud, nii et päris võõras roll see tema jaoks poleks.

Saaremaa eileõhtusel treeningul osales küll 14 meest, ent neist kolm olid kohalikud noored, keda Kalmazidis läbi hooaja usinalt on esindusmeeskonna tegemistesse kaasanud. Samuti lõi treeningul kaasa meeskonna abitreener ja statistik Märt Pajusalu.

Kolme võiduni peetava poolfinaalseeria avamäng algab Kuressaares täna kell 19.00. Mängu näeb otsepildis Postimees.ee’st ja Kanal12’st.

Saaremaa Võrkpalliklubi koosseis poolfinaali avamänguks:

Sidemängijad: Filip Despotovski (Põhja-Makedoonia) ja Michael Keegan (USA)

Nurgaründajad: Keith Pupart ja Rauno Tamme

Temporündajad: Wennder Lopes (Brasiilia), Sauli Sinkkonen (Soome) ja Ragnar Kalde

Diagonaalründajad: Hindrek Pulk ja Markus Uuskari

Liberod: Alari Saar ja Johan Vahter

scroll to top