fbpx
Close

Šlomin valusast kaotusest: ju me ei tahtnud võitu piisavalt

Dmitri Šlomin (6). | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Balti liigas peeti sel hooajal eelviimane kohtumine, kui pronksilahingus läksid vastamis Pärnu Võrkpalliklubi ja Gargždai Amber-Arlanga, millest väljus võitjana 3:2 (25:27, 22:25, 25:14, 25:14, 15:10) Pärnu, tulles sealjuures välja 0:2 kaotusseisust. Gargždai leppis neljanda kohaga, mis on siiski Leedu klubide Balti liiga ajaloo parimaks tulemuseks.

Valusa kaotuse teeninud Gargždai sidemängija Dmitri Šlomin nentis, et ilmselt ei tahtnud meeskond võitu piisavalt. “Esimeses kahes geimis olime tublid, püsisime pidevalt 4-5 punktiga ees. Aga nagu läbi hooaja, juhtus ka täna kolmandas geimis katastroof. Peale kolmanda ja neljanda geimi kaotust, kus saime vaid 14 punkti, oli raske viiendat mängida. Meil tekkis raskeid hetki ja me ise polnud piisavalt tugevad ega agressiivsed – nii see kaotus tuligi,” oli mängujuht aus.

Teises geimis mängu katkestama pidanud Viktor Šekaljuki vigastust Šlomin murdepunktiks ei lugenud. “Šekaljuk on hea mees. Tema, nagu mina ja teised ukrainlased, üritas mängu ajal sõjast mitte mõelda. Eks mõnel lõpuhetkel oleks ta kogemust vaja olnud, aga vahetusest sekkunud mees (Edvinas Žaltauskas – toim.) tegi ka oma töö hästi ära,” analüüsis Šlomin. “Proovisime endast parimat anda ja medalit võita, aga sel hooajal polnud me selleks piisavalt head.”

Olukord mehe kodumaal Ukrainas ei ole viimase 24 tunniga oluliselt paranenud, rääkis sidemängija. “Levib palju meediat ja uudiseid. Ukraina valitsus ütleb, et olukord on parem. Üritan ka oma lähedastega suhelda. Mu ema kuulis plahvatusi kella neljast hommikul kuni meie mängu alguseni,” rääkis ukrainlane.

 

scroll to top