fbpx
Close

Võruga liitub saarlane, kellel on seos ka Lõuna-Eesti väikelinnaga

Cris Karlis Lepp. | Foto: Võru Võrkpalliklubi Barrus/Andri Tallo

Võru Võrkpalliklubi Barrus andis täna õhtul oma sotsiaalmeedias teada, et tuleval hooajal tõmbab nende särgi selga endine TalTechi libero Cris Karlis Lepp.

Tegemist on juba teise mängijaga, kes Tallinna klubist Võrru tulnud, kui paar nädalat tagasi liitus Võruga Rasmus Meius. TalTechi ridades on tulnud suviti ka isukalt rannavollet mängiv Lepp kolmel korral Eesti karikavõistlustel kolmandaks, korra saanud meistrivõistlustel sama värvi medali ning eelmisel hooajal tuli Balti liigas hõbedale.

Kogu oma senise võrkpalluri-karjääri vaid pealinnaklubis mänginud Lepp sõnas Võrkpall24’le, et soovis keskkonna vahetust ning “jah” tuli lihtsalt.

“Liitusin Võruga, kuna tegu tundub olevat ühe väga põneva projektiga ning Oliver Lüütsepaga on varasemad kogemused olemas. Otsus siia tulla ei tulnud raskelt, sest olen juba pikka aega uut väljakutset oodanud,” lausus saarlane.

Eesti ühe parema libero vastu tundis huvi ka leivad ühte kappi pannud Tallinna Selveri ja TalTechi ühisklubi. “Nemad olid samuti minu teenetest huvitatud, kuid kuna Võru pakkumine tuli kiiremini, siis otsustasin nendega liituda.”

Mida ootab aga 188-sentimeetrine mängumees uuelt hooajalt ja milline on tema seos Võruga? “Uuelt hooajalt ootan muidugi medaleid! Minus voolab küll Saaremaa veri, aga kuna minu tüdruksõbra vanavanemad on võrukad, siis seos Võrumaaga on täitsa olemas.”

Oma mõtteid jagas Lepa liitumisest ka klubi peatreener Oliver Lüütsepp. “Oleme varem lähedalt kokku puutunud noortekoondise ajal ja Lepa hingestatud suhtumine mängu on mulle alati meeldinud. Kui hakkasin meeskonda kokku panema, oli mul mõttes kaks libero varianti. Lepp oli esimene valik ja vastus minu pakkumisele väga lühike – olen nõus!” Oleks selliseid läbirääkimis vaid rohkem. Platsil on ta emotsionaalne tüüp ja näen Cris Karlisel lisaks mängulisele poolele suurt rolli ka vajadusel võistkonna käima tõmbamises.”

Järgmisel nädalal avalikustab Võru Võrkpalliklubi Barrus järgmise mängija, kes tuleb väljaspool Eestit.

 

scroll to top