fbpx
Close

Tänavuse Meistrite liiga finaali kangelane pani eile Tallinnas peo püsti

Tsvetan Sokolov Meistrite liigas Belchatowi vastu rünnakul. | Foto: CEV

EM-finaalturniiriks valmistuv Bulgaaria rahvusmeeskond alistas Tallinnas toimuval kontrollturniiril eile 3:1 (27, 23, -20, 20) Valgevene. Ka lisageim võideti 25:19. Kohtumist olid Saku suurhallis vaatamas üksikud võrkpallisõbrad.

Üleplatsimeheks kerkis Bulgaaria koondise 29-aastane tähtmängija Tsvetan Sokolov, kes kogus 21 punkti (+9). Diagonaalründaja realiseeris 36 tõstest 21 (58%), bloki ja serviga ühtegi punkti juurde ei tulnud. Sokolov, kes paistis sarnaselt kaasmängijatele pingutavat täpselt nii palju, kui võiduks vaja, viibis väljakul kogu ametliku mängu ehk neli esimest geimi. Sokolov oli teatavasti tänavuses Meistrite liiga finaalis 17 punktiga (+7) üleplatsimees, aidates Itaalia hiiu Civitanova Lube 3:1 võiduni Kaasani Zeniidi üle.

Sokolovi kõrval jõudis eile kahekohalise punktiarvuni ka Martin Atanasov, kes kogus 10 silma (0). Nikolai Penchev lisas 8 (0) ning Svetoslav Gotsev, Todor Skrimov ja Victor Yosifov 7 punkti. Valgevene resultatiivsemad olid Sergei Busel 14 (+11), Pavel Kuklinski 13 (-1) ja Maksim Morozov 13 (+8) punktiga.

Sõprusturniiri finaalis lähevad täna kell 18.00 vastamisi Eesti ja Bulgaaria. Mängu näeb otsepildis nii Võrkpall24.ee kui ka volley.ee vahendusel.

Valgevene – Bulgaaria statistika.

 

scroll to top