fbpx
Close

Teppan ja Belchatow võitsid Poola tippude lahingus Cretu ja Rikbergi Resoviat, Lubin alistas lähikonkurendi

Gheorghe Cretu eilse mängu ajal. | Foto: PlusLiga

Poola võrkpalliliiga kuuendas voorus teenis hooaja kolmanda võidu tiitlikaitsja Belchatowi Skra, kes alistas koduväljakul teise kohaliku tipu Rzeszowi Asseco Resovia põnevas lahingus 3:1 (30, -21, 24, 21). 

Võitjate parim oli diagonaalründaja Mariusz Wlazly 27 punktiga (+16), Artur Szalpuk lisas 19 (+17) ja Milad Ebadipour 11 punkti (-1). Eesti koondise põhimees Renee Teppan käis väljakul korra nii esimeses kui neljandas geimis, ent punktiarvet ei avanud.

Gheorghe Cretu ja Alar Rikbergi juhendatava Resovia parim oli Damian Schulz 22 punktiga (+13), Thibault Rossard lisas 21 silma (+9).

Kert Toobali, Rainer Vassiljevi ja Mirko Fasini koduklubi Lubini Cuprum teenis võõrsil 3:1 (23, 14, -23, 21) võidu liiga eelviimase klubi Bedzini üle. Masahiro Yanagida tõi võitjatele 18 punkti (+13). Lubini sidemängijana tegutses kolmandat mängu järjest Maciej Gorzkiewicz, meeskonna kapten Kert Toobal väljakul ei käinud.

Poola liigat jätkab ainsana täisedu ehk 6 võidu ja 18 punktiga Kedzierzyn-Kozle Zaksa. Belchatow kerkis 9 punktiga seitsmendaks ja Lubin 6 punktiga üheteistkümnendaks. Cretul ja Rikbergil pole õnnestunud kahe mänguga Resoviat põhjast veel välja tuua, nende koduklubi paikneb 1 punktiga viimasel kohal.

Lubini Cuprum eilse võidu järel. | Foto: PlusLiga
scroll to top