V24 Poolas | Robert Täht: hooaja esimene pool andis nii palju energiat, aga üks treeneri otsus lõi kirvega jalad alt

Robert Täht. | Foto: PlusLiga

Robert Täht ja Belchatowi Skra jätkavad Poola kõrgliigas võitlust pronksi ja Meistrite liiga koha nimel. Seeria kolmandas mängus tuli Belchatowil koduväljakul mitme tuhande pealtvaataja ees tunnistada Zawiercie kindlat paremust.

Belchatow teenis geimides 22, 23 ja 21 punkti (statistika). Täht toodi väljakule Milad Ebadipouri (7p, -2) asemel kolmandas geimis 7:9 kaotusseisul. Võrukas tegi hea partii, kogudes 5 punkti (+5). Ta realiseeris 6 tõstest suisa 5. Zawiercie juhib nüüd seeriat mängudega 2:1. Kolme võiduni peetav seeria jätkub reedel Zawiercies.

Viiendat hooaega Poolas mängiv Täht andis pärast kohtumist Võrkpall24’le pikema videointervjuu, kus rääkis nii tänavusest hooajast, põlvest, koondisesuvest kui ka potentsiaalsest liitumisest Brasiilia klubi Farma Conde São José dos Camposiga. Ühtlasi saab videos näha ka Tähe meeskonnakaaslast, iraanlast Milad Ebadipouri, kes ütleb samuti sõna sekka.