fbpx
Close

Credit24 Meistriliigas kohtuvad täna kaks pealinnaklubi

Renet Vanker tõstetööd tegemas. | Foto: Tallinna Selver

Credit24 Meistriliigas peetakse nädala keskel Eesti klubide osalusel kolm mängu. Keskses mängus lähevad homme vastamisi Tartu Bigbank ja Rakvere VK. Mäng toimub neljapäeval kell 20.00 ja on otsepildis nähtav Postimehes. Täna on mängutules aga kolm Eesti klubi.

Nii Tartu kui Rakvere pidasid liiga avanädalavahetusel ühe kohtumise, Tartu alistas 3:1 Saaremaa VK, Rakvere kaotas 1:3 Riia Tehnikaülikoolile.

Tartu peatreener Andrei Ojamets teab hästi, milleks Rakvere meeskond võimeline on. „Rakvere mängis juba hooajaeelsel turniiril Tartus päris sümpaatselt. Alahindama ei hakka me neid kindlasti, eelmisel aastal juhtunu (Tartu kaotas Rakverele Credit24 Meistriliiga veerandfinaalis) on siiani hästi meeles. Sellise meeskonnaga nagu Tartus on, võib end ju tugevaks lugeda, aga liigse enesekindluse eest võib kiirelt karistada saada. Rakverel on huvitav kooslus, on kogenud mehi ja noori mängijaid. Sidemängija Ronald Järv mängis ju eelmisel hooajal Tartus ja tema teab meie meeskonna tugevusi hästi,“ sõnas Ojamets.

Rakvere võistkonna peatreener Andres Toode kommenteeris kohtumist järgmiselt: „Oleme Tartuga hooajaeelsel kontrollturniiril mänginud, seal olid nemad paremad 2: 1. Midagi üle mõistuse selles kohtumises aga ei ole.“

Kaks kohtumist peetakse täna, kui Tallinn Selver läheb vastamisi TalTechiga (kl 19.00) ning Saaremaa VK võõrustab OC/Limbažit (kl 19.00). Selver on seni pidanud ühe mängu, kui 0:3 jäädi alla Riiale, Saaremaa alistas TalTechi 3:0 ja kaotas Tartule 1:3.

Tallinna Selveri soomlasest peateener Aapo Rantanen: „TalTechiga oleme hooaja eel kohtunud ning usun, et suudame neile vastu saada küll. Oleme küll üsna noor tiim ja paljudel napib kogemusi, ent mõned noored mehed on juba liigas mitu aastat mänginud. Minu meeskond on füüsiliselt korralikus vormis ja ühtki tõsist häda kellelgi pole. Ootan huvitavat hooaega ja head mängu.“

TalTechi peatreener Janis Sirelpuu ütles, et eeldatavalt peaks tulema võrdsete lahing. „Neil on samuti noor meeskond, ent kaks selget liidrit Oliver Orava ja Albert Hurda näol olemas. Usun, et mõlemal on üsna võrdsed võimalused see kohtumine enda kasuks pöörata,“ ütles peatreener.

Kõik mängud on nähtavad Postimehe vahendusel.

scroll to top