fbpx
Close

Eesti klubid võivad eurosarja avaringi loosiga rahule jääda

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: CEV

Algaval hooajal löövad Eesti võrkpalliklubidest eurosarjas kaasa Pärnu ja Saaremaa, kes osalevad sarnaselt eelmisele hooajale CEV Challenge Cupil. Mängudega tehakse praeguse seisuga algust oktoobris.

Pärnule loositi tugevuselt kolmandas eurosarjas avaringis vastu Soome klubi Kokkola Tiikerit, kes oli tänavu hooaja katkestamise hetkel põhjanaabrite meistriliigas 18 võidu ja 17 kaotusega tabelis viiendal kohal.

Saarlased lähevad avaringis vastamisi Šveitsi klubi Lausanne’iga, kes oli kohalikus liigas hooaja katkestamise hetkel samuti viiendal kohal 9 võidu ja 7 kaotusega. Mõlema Eesti klubi avaringi vastased pole seega kindlasti alistamatud.

Uuel hooajal teevad eurosarjas kaasa ka kaks Läti klubi. Riia Tehnikaülikool/Jurmala läheb CEV Challenge Cupi avaringis vastamisi Prahaga ja Jekabpilsi Luši Itaalia hiiu Milanoga.

Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen osaleb uuel hooajal taas Meistrite liiga alagrupiturniiril. Saksamaa tippmeeskond loositi tänavu E-alagruppi koos Venemaa hiiu Novosibirski Lokomotiivi, Tšehhi klubi Karlovarsko ja ühe eelringist edasi pääseva meeskonnaga.

Meistrite liiga alagrupid leiab siit ja madalamate sarjade loosi siit.

scroll to top