fbpx
Close

Võrkpallurid liitusid heategevusliku „Spordihüppe“ kampaaniaga, anna sinagi oma panus!

Kadi Kullerkann, Renet Vanker, Julija Mõnnakmäe, Karli Allik ja Liis Kullerkann oma jalanõudega. | Foto: Tradehouse

Heategevusliku spordijalatsite kogumise kampaaniaga „Spordihüpe“ on liitunud Eesti võrkpallikoondise kandidaadid Julija Mõnnakmäe, Kadi ja Liis Kullerkann, Renet Vanker ning Karli Allik.

Kampaania eesmärk on koguda 1000 paari spordijalatseid, et toetada vähekindlustatud noorte ja suurperede laste sporditeed. „Paralleelselt heategevusele tahame ka tõsta üldist teadlikkust taaskasutusest. Kampaanias võivad osaleda kõik – tippsportlasest harrastajateni, kel on kodus korralikud spordijalatseid, mis ei ole kasutuses ning kes soovivad teha head ja toetada noori,“ sõnas Laura Kuldkepp, Tradehouse’i tegevjuht. „Tänaseks on kampaania raames kokku kogutud juba 200 tossupaari ning siinkohal kutsumegi kõiki spordiringkondi algatusega liituma.”

Kampaania kestab esialgu aprilli lõpuni ja oma panuse saavad anda kõik, kel kodus spordijalatsid kasutust leidmata seisavad ning kel on soov noori aidata.

Kogumiskastid asuvad kõikides Tradehouse’i kauplustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Lisaks on kogumiskastid Nõmme Spordikeskuses ja TalTechi spordihoones.

Rohkem infot kampaania kohta leiab siin.

Liis Kullerkann, Julija Mõnnakmäe ja Kadi Kullerkann kutsuvad inimesi heategevuses oma panuse andma. | Foto: Tradehouse
scroll to top