fbpx
Close

TÄISPIKKUSES | Hea servi- ja sidemängija vahetus aitasid Eesti Võrus ilusa võiduni Läti üle

Eesti rahvusmeeskond. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti rahvusmeeskond pidas täna Võrus paarisaja pealtvaataja ees selle suve esimese kodumängu ja alistas 3:1 (-20, 22, 21, 22) EM-valikturniiriks valmistuva Läti meeskonna.

Cedric Enardi hoolealused alustasid kohtumist kehvalt, kuid kosusid teise geimi otsustavas faasis ning pöörasid geimi ja ühtlasi mängu enda kasuks. Teise geimi võtmetegija oli vahetusest sekkunud Stefan Kaibald, kelle teravad servid aitasid meid mängu tagasi ja juhtimagi. Oma roll oli mängu murrangu toomises ka sidemängija vahetusel: teise geimi lõpus tuli Markkus Keele asemel väljakule Robert Viiber, kes jäi platsile kuni matši lõpuni.

Eesti koondise resultatiivsemad olid Oliver Venno 24 (+15), pooleaastase pausi järel väljakul käinud Martti Juhkami 13 (+1) ning Kristo Kollo ja Henri Treial 10 punktiga (+6 ja +3). Avo Keele juhendatavatele lätlastele tõi nende tituleerituim ründaja Hermans Egleskalns 23 punkti (+12, 5 serviviga!), Romans Sauss ja aastase pausi järel taas Pärnu särgi selga tõmbav Atvars Ozolinš lisasid 11 punkti (+6 ja +2). Lätlaste mängu parimaks võib pidada aga kogenud sidemängijat Deniss Petrovsit.

Eesti ja Läti kohtuvad uuesti homme kell 18 ja ülehomme kell 16 Tartus, kus mängud peetakse publikuta. Otsepilti näeb taas Postimehe vahendusel.


scroll to top