fbpx
Close

Rahvusmeeskond testib vormi Eestis resideeruva Ukraina juunioride koondise vastu, hiljem võõrustatakse ka täiskasvanuid

Ukraina juunioride koondis Käärikul, hoidmas silti “Peatage sõda”. | Foto: volley.ee

Eesti rahvusmeeskond peab selle aasta esimese kontrollmängu juba sel reedel, 29. aprillil algusega kell 18 Tartu Ülikooli spordihoones. Vastaseks on Ukraina U22 koondis, vahendab volley.ee.

Mäng on pealtvaatajatele avatud ja tasuta. Pealtvaatajatel on kohapeal võimalus toetada Eesti Võrkpalli Liidu toel Käärikul elavat ja treenivat Ukraina U22 esindust. Kohtumist näeb otsepildis Postimehe vahendusel.

Päev hiljem peetakse kell 13 sama vastasega mitteametlik kontrollmäng. Eesti meeskonda juhendavad esimestes kohtumistes Alar Rikberg ja Oliver Lüütsepp.

Järgmised kontrollmängud toimuvad 12. ja 13. mail kell 18 samuti Tartu Ülikooli spordihoones, kui kohtutakse Ukraina täiskasvanute koondisega.

Eesti koondise koosseis mängus Ukraina U22 koondisega:

Sidemängijad: Markkus Keel, Aleksander Eerma.

Diagonaalründajad: Jan Markus Üprus, Markus Uuskari, Valentin Kordas.

Nurgaründajad: Albert Hurt, Kevin Saar, Rasmus Meius, Stefan Kaibald, Timo Ander Lõhmus.

Temporündajad: Alex Saaremaa, Marx Aru, Mihkel Varblane, Sten Perillus.

Liberod: Silver Maar, Cris Karlis Lepp.

Toeta Ukraina koondise viibimist Eestis

Kodumaal toimuva sõja tõttu elab ja treenib Ukraina U22 koondis hetkel Eesti Võrkpalli Liidu toel Kääriku spordikeskuses. Sellega seoses kutsub Eesti Võrkpalli Liit kõiki võrkpallisõpru toetama Ukraina noormeeste Eestis viibimist, annetades 5 või 10 eurot. Annetustest kaetakse noorvõrkpallurite majutuse ja toitlustuse kulud.

Annetuse saab teha, ostes vastava hinnaga pileti Piletikeskusest.

Kui kellelgi on valmisolek suurem summa annetada, palume ühendust võtta alaliidu peasekretäri Helen Veermäega: helen@volley.ee.

scroll to top