Ilus mängupilt Eesti naiskonda arvuka kodupubliku ees kaotusest ei päästnud

Kristiine Miilen (vasakul) koos Liis Kullerkannu ja Julija Mõnnakmäega. | Foto: CEV

Eesti rahvusnaiskond sai täna Euroopa Hõbeliigas ühe võidu kõrvale teise kaotuse, kui jäi Tartus 870 pealtvaataja ees võitluslikus mängus 0:3 (23, 21, 24) alla Sloveeniale.

Avamängu Sloveeniale selgelt kaotanud Eesti püsis täna igas geimis mängus kenasti sees kuni 20. punktini. Otsustavatel hetkedel oli aga Euroopa 20. naiskond meist seekord kindlam.

Meie resultatiivsemad olid Kristel Moor ja Kristiine Miilen 15 punktiga (+8 ja +6), Nette Peit lisas 8 punkti (+2). Sloveenidele tõi Tina Grudina 13 punkti (+11). Statistika.

Sloveenia, kes pole loovutanud vastastele veel geimigi, on kogunud kolme mänguga 9 punkti. Kreeka ja Eesti jagavad 2 punktiga teist ning Portugal 1 punktiga neljandat kohta.

Järgmise mängu peab Eesti järgmisel laupäeval kodus Kreeka vastu.