fbpx
Close

Juhkami ei plaani Saksa tippklubis pingile jääda: olen üsna kindel, et mind võeti põhimeheks

Martti Juhkamil (vasakul) on põhjust rahuloluks, sest Friedrichshafeni näol on tegu tema karjääri tugevaima klubiga. | Foto: Tourcoing Volley

Meistrite liigas mängiva Saksamaa tippklubi Friedrichshafeniga käed löönud Martti Juhkami loodab põhikoosseisus kiiresti kanda kinnitada.

“Minuga võttis Friedrichshafen ühendust kohe pärast Saksamaa liiga finaalseeriat, kus nad kaotasid Berliinile. Uuriti, kas ma olen vaba. Edasi läks kõik juba kiiresti: umbes nädalaga kirjutasin lepingule alla,” rääkis 30-aastane Juhkami videointervjuus Võrkpall24.ee’le.

“Tegu on tugevaima klubiga, kus olen mänginud. Enesetunne oli seetõttu lepingut allkirjastades hea,” tunnistas Lääne-Virumaalt pärit nurgaründaja.

Arvestades seda, et Juhkamil ei jäänud Prantsusmaa kõrgliigaklubis Tourcoing’s seljataha karjääri edukaim hooaeg, tuli kõrvaltvaatajatele üleminek niivõrd tugevasse meeskonda pigem üllatusena.

“Minu enda jaoks see üllatus polnud,” muigas Juhkami seepeale. “Klubitasandil polnud meie hooaeg tõesti edukas, aga ju siis nägid Friedrichshafeni treenerid, et minu mängus on positiivseid külgi samuti.”

“Olen üsna kindel, et mind on võetud meeskonda põhimeheks,” ütles Juhkami. Koha eest algkoosseisus asub eestlane võitlema Slovakkia koondislase Tomas Kriško, Rumeenia koondislase Rares Baleani ja Austria koondislase Anton Menneriga.

Friedrichshafeni peatreener on uuel hooajal 51-aastane Michael Warm, kes vahetab välja belglase Vital Heyneni. Võimalik, et ka Heynen saab uuel hooajal siiski eestlast juhendada, sest Itaalia meedia andmetel on ta siirdumas Robert Tähe uue koduklubi, Itaalia tipu Perugia treeneriks.

Vaata ja kuula kogu intervjuud videost!

scroll to top