fbpx
Close

Kas Kullerkannu imeline debüüt osutus ühtlasi lahkumismänguks?

Kadi Kullerkann. | Foto: Erakogu

TalTech/Tradehouse’i eilne 3:0 võit Balti liigas Kaunase üle sai tõeks paljuski tänu Eesti koondislasele Kadi Kullerkannule, kes naasis pika vigastuspausi järel diagonaalründajana väljakule ja tõi üleplatsimängijana suisa 26 punkti (+23). 

“Olen väga pühendunult oma tervisega tegelenud, alustades taastusravist ja toitumisest ning lõpetades jõutreeningutega. Seda oli ka eilses mängus tunda, et raskest tööst on kasu olnud. Üldine vorm ja enesetunne on väga hea. Nüüd ongi kõige rohkem vaja tugeva tasemega võrkpallitreeninguid, et mänguvorm samuti paika saada ja uus välisklubi leida,” sõnas TalTechis juba pikemat aega treeninud Kullerkann Võrkpall24.ee’le.

Juba sel reedel lendab Kullerkann Prantsusmaa põhjaossa Vandouvre-les-Nancy’sse, et treenida järgnevatel nädalatel oma õe Liis Kullerkannu ning Eesti koondise nurgaründaja Anu Ennoki koduklubi juures. Koostöö on kasulik mõlemale osapoolele, sest Nancy pole tänaseni teist diagonaalründajat palganud ja seega aitab 193-sentimeetrine eestlanna treeninguid kvaliteetsemaks muuta. Varasemalt nii USA-s, Hollandis, Türgis kui Filipiinidel mänginud Kullerkann ei pruugi TalTechi naasta, olgugi et Nancy talle piiratud eelarve tõttu lepingut pakkuda ei plaani.

“Andsin agendile loa mind erinevatele klubidele pakkuma hakata ja eks sellest olenebki, millal ja kus ma karjääri jätkan. Kui pärast Prantsusmaalt naasmist uut koduklubi veel pole, siis mängin TalTechi eest nii palju, kui võimalik. Aga ma ei saa seda täna veel lubada, sest ei tea isegi, mis ees ootab. Eesmärk on ikkagi mängida paremal tasemel kui eelnevatel hooaegadel. Vormi ja edasist arengupotentsiaali vaadates on lootused kõrgel. Olen endale kõrge standardi seadnud ja ootan seda ka oma tulevalt tööandjalt. Nõrka pakkumist ei plaani ma enam põhimõttega “et midagi oleks” vastu võtta,” lisab 26-aastane Kullerkann.

Kadi Kullerkann käis viimati diagonaalründajana väljakul möödunud kevadel enne põlvevigastust, kui mängis Filipiinidel. | Foto: Erakogu
scroll to top