fbpx
Close

Kas türklased joonistasid tõesti Eesti meeskonna algkoosseisu kriipsujukude kujul tahvlile?

Eesti rahvusmeeskonna algkoosseisu ennustus, taamal meie koondislased venitamas. | Foto: Võrkpalliliit

Eesti võrkpalliliidu Instagrami kontole laeti reede õhtul üles pildid, mille juurde kirjutati selgituseks: “Vahetult enne Eesti koondise esimest trenni Istanbulis lõpetas samas saalis taktikajutud Türgi. Tahvlilt on näha, et türklased arvavad teadvat, kes homme Eesti eest mängima hakkavad.”

“Türklaste” koosseisu pääsesid sidemängija Kert Toobal, nurgaründajad Robert Täht ja Kristo Kollo, temporündaja (ainult üks!) Andri Aganits, diagonaalründaja Hindrek Pulk ja libero Rait Rikberg.

Võrkpall24.ee uuriv toimetus tabas end kohe küsimas: mis on pildil valesti? Kuidas on võimalik, et tugeva võrkpalliriigi tegelased koostavad eeldatava algkoosseisu sedavõrd asjatundmatult – ilma teise temporündajata! – ning kas tõesti teatakse meie mängijaid nõnda hästi, et mehi nimetatakse suisa hüüdnimede järgi (Aganits on “Aga”)?

Nagu põhjaliku uurimise käigus selgus, ongi tegu pesuehtsa pettusega. Koondise seest infot ammutades tuli välja, et see “türklane”, kes nimed tahvlile joonistas ja seejärel ka Instagrami postituse tegi, oli Toomas Vara isiklikult.

Taolise ninanipsu eest ei saa Varale aga suurt midagi ette heita, sest vollekoondisele tähelepanu tõmbamine kuulub ilmselt võrkpalliliidu turundusjuhi otseste ülesannete hulka. Eesti mängib tänavuse Euroopa Kuldliiga võitja Türgiga täna, homme ja ülehomme.

Võrkpall24.ee teeb ka omapoolse ennustuse tänase mängu algkoosseisule. Mõistagi moodsas vormis:

Eesti koondise eeldatav algkoosseis täna Türgi vastu. | Foto: Võrkpall24.ee feat. Paint

scroll to top