fbpx
Close

Koondisest naasnud Toobal ja Rikberg ei suutnud Tartut Saaremaa vastu võiduni aidata

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: klubi Facebooki leht

Eile Kuressaares toimunud kontrollkohtumises alistas Saaremaa Võrkpalliklubi 3:1 (25:19, 25:22, 16:25, 25:16) Tartu Bigbanki.

Kui nädal tagasi lepiti Tartus peetud Würth Cup’il 2:2 viiki, siis eile pani Saaremaa paremuse maksma. Järgmisel nädalal hooaja avamängu TalTechi vastu pidava Saaremaa resultatiivsemateks kerkisid kuubakas Javier Jimenez ja Brasiiliast pärit mängumees Daniel Maciel 11 punktiga (kasutegur vastavalt +1 ja 0). Rahvuskoondisest naasnud Rauno Tamme lisas 7 punkti (+3). Saareklubi vastuvõtt oli 50%, rünnak 44%, lisaks saadi kirja 8 blokki ja löödi 8 ässa. Statistika leiab uudise lõpust.

Taaralinnaklubile tõi kõige rohkem punkte Austraalia koondislane Curtis Stockton – 15, efektiivsus +9. Teda toetas Märt Tammearu 14 punktiga (-1). Tartlaste vastuvõtuprotsendiks kujunes 51, rünnak 42%, lisa tuli 9 sulustamise ja 6 ässpallingu näol. Tartu eest jooksid väljakule koondisepausilt naasnud Rait Rikberg, kes sai kirja täismängu, ja Kert Toobal, kes jagas võrdselt mänguaega Ronald Järvega.

Sellega aga ei ole kummagi meeskonna jaoks kontrollkohtumised lõppenud. Tartu peab viimase sõpruskohtumise täna Pärnuga ning Saaremaa võõrustab homme ise suvepealinnaklubi.

scroll to top