fbpx
Close

Leedu esiklubi võttis niigi kehvas seisus oleva Pärnu skalbi

Markus Uuskari (nr.1) ja Boriss Žukov (vasakul) ei suutnud Pärnut täna võidule viia. | Foto: Pärnu Võrkpalliklubi

Täna peeti Credit24 Meistriliigas üks kohtumine, kui Pärnu Võrkpalliklubi sõitis külla Gargždai Amber-Arlangale ja pidi vastu võtma kuiva 0:3 (18:25, 18:25, 20:25) kaotuse. 

Leedukad on hooaega alustanud imeliselt, kui seni peetud kolmest kohtumisest on kõik võidetud. Pärnu sõitis Leetu vaid üheksa mängijaga, kuna Toms Švans taastub koroonaviirusest ja Tony Tammiksaar vigastas mängus Selveriga Achilleuse kõõlust nii tugevalt, et tema hooaeg on kahjuks lõppenud. Tammiksaarele proovitakse asendust otsida välismaalt. 2019. aastal Eesti meistriks tulnud Pärnu on seni suutnud alistada vaid RTU/Jurmala meeskonna.

Võitjate tulemuslikem oli Katinas Daumantas 18 punktiga (+15). Gargždai vastuvõtt oli 61%, sama kõrget numbrit näidati ka rünnakul. Lisaks teeniti kaheksa blokki ja löödi suisa üheksa ässa.

Suvepealinnaklubile tõi Markus Uuskari 14 punkti (+8), Boriss Žukov lisas 10 punkti (+5). Pärnu sai serve vastu 50-protsendiliselt, rünnakuid lahendati 43-protsendiliselt, lisa tuli kahe bloki ja ühe ässa näol.

Kuna Lätis kehtestatud eriolukorra tõttu jäävad mängud hetkel lõunanaabritega ära, siis Pärnu peab järgmise kohtumise homse asemel (Jelgava Biolarsiga) hoopis tuleval kolmapäeval ehk 27. oktoobril kell 19, kui võõrustatakse TalTechi.

Liigatabelis tõusis Gargždai liidriks, olles kogunud maksimaalsed 9 punkti. Tartu Bigbank on teine (6 punkti kahest mängust), TalTech neljas (3 punkti kahest mängust), Tallinna Selver viies (3 punkti kahest mängust) ja Pärnu kuues (3 punkti kolmest mängust).

scroll to top