fbpx
Close

Meistrite liiga kõrgete panustega mängus lähevad vastamisi Eesti koondislased

Maaseiki Greenyardi trio Keith Pupart, vigastatud Andri Aganits ja Timo Tammemaa pärast eilset mängu ühispildil Belchatowi Renee Teppaniga. | Foto: erakogu

Sel nädalal peetakse järjekordsed mängud Meistrite liigas ja teisteski eurosarjades. Eesti võrkpalluritest on jätkuvalt võistlustules Meistrite liigas mängivad Renee Teppan (Belchatowi Skra), Robert Täht (Izmiri Arkas), Timo Tammemaa ja Keith Pupart (mõlemad Maaseiki Greenyard) ning CEV Cupil osalev Oliver Venno (Istanbuli Galatasaray).

Robert Täht tuleb väljakule täna, kui Arkas võõrustab E-alagrupis kell 18.00 algavas mängus Moskva Dünamot. Live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Eurovolley.tv. Arkas paikneb E-alagrupis viimasel kohal, võiduarve on kolme mänguga avamata. Juhib 9 punktiga Perugia, teine on 6 punktiga Dünamo ja kolmas 3 punktiga Tours, vahendab volley.ee.

D-alagrupis lähevad homme omavahel vastamisi Renee Teppani ja Timo Tammemaa – Keith Puparti koduklubid, kui kell 19.00 võõrustab Belchatow Maaseiki. Meeskondade esimese omavahelise mängu võitis mäletatavasti Maaseik. Tänase kohtumise live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Eurovolley.tv. D-alagrupi liider on 6 punktiga Gdanski Trefl, teine 6 punktiga Belchatow, kolmas 3 punktiga Maaseik ja neljas samuti 3 punktiga Berliini Recycling Volley. Kuna veerandfinaali pääsevad iga alagrupi võitjad ja kolm paremat teise koha omanikku, on Belchatowi ja Maaseiki mängul kulla hind.

Vaata Meistrite liiga kõikide alagruppide seise ja tulemusi!

Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray peavad CEV Cupi veerandfinaali avamängu kolmapäeval kell 18.00, kui vastaseks on Aalsti Lindemans. Live-skoori näeb SIIT. Korduskohtumine tomub 14. veebruaril.

scroll to top