fbpx
Close

Miilen pääses tuld kustutama ning seljatas hooaja avamängus Kullerkannu ja Micelli

Kristiine Miilen (vasakul). | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Reede õhtul tehti Prantsusmaa kõrgliigas algust uue hooajaga, kui Kristiine Miileni koduklubi Vandoeuvre-les-Nancy alistas võõrsil 220 pealtvaataja ees 1:2 kaotusseisust 3:2 (21, -20, -18, 22, 12) Liis Kullerkannu leivaisa Le Cannet’.

23-aastane Miilen ei kuulunud Nancy algkoosseisu, kuid sekkus teises ja kolmandas geimis vahetusest ning oli kahes viimases vaatuses juba põhikoosseisus. Viljandist pärit nurgaründaja kogus 6 punkti (+5). Ta realiseeris 14 tõstest 5 (36%), lisa tuli ühe serviässa näol. Miileni servi vastuvõtt oli sedapuhku naiskonna halvim, 47 protsenti, samas ühtegi ässa talle ei löödud.

29-aastane Kullerkann kuulus oodatult Lorenzo Micelli juhendatava Le Cannet’ algrivistusse ja tõi viie geimiga 7 punkti (+6). Keilast pärit temporündaja realiseeris 12 tõstest 5 (42%), lisaks lõi ta 2 serviässa.

Prantsusmaa naiste kõrgliigas löövad tänavu Eesti koondislastest kaasa ka Terville’is järjekordset hooaega alustav Polina Bratuhhina-Pitou ning Alessandro Orefice, kes on ühe tiitlipretendendi Venelles’i peatreener.

Prantsusmaa liiga ajakava leiab siit.

scroll to top