fbpx
Close

Mitu kogenud meest loobusid koondisest, Enard tunneb pettumust

Cedric Enard. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskond läheb tänavustele sõprusmängudele Soome, Läti ja Poolaga vastu paljude kogenud põhimeesteta. Eemale jäävad nimetatud kohtumistest nii Ardo Kreek, Renee Teppan, Robert Täht, Timo Tammemaa, Keith Pupart kui ka Kert Toobal.

Kui nelja esimese eemalejäämine oli juba varem teada, siis Pupart ja Toobal langesid nimekirjast välja Tartus toimuva koondiselaagri käigus.

“Valisime eesootavateks mängudeks 16 mängijat, kuid kahjuks polnud meil tarvis paljude meeste seast valida,” sõnas koondise uus loots Cedric Enard ETV spordiuudistele.

Kui koondise kogenuim mängija Kert Toobal pidi laagrist loobuma kodustel põhjustel – kapteni perre sündisid kevadel kaksikud ja laste kõrvalt ei õnnestunud treeninguid ikkagi ühildada -, siis Puparti lahkumise põhjused uudisloost välja ei tule.

“On tõsi, et olen mitme asja puhul mõnedes mängijates väga pettunud. Ja see jääb mulle meelde,” sõnas prantslane tähendusrikkalt.

Eesti kohtub sel nädalal kolmel korral, kolmapäevast reedeni, Salos kinniste uste taga Soomega. Võrkpall24 plaanib kahest esimesest mängust teha Facebooki kaudu telefoniga ülekande. Vigastusega maadlev Martti Juhkami peaks olema mängukõlbulik augustis, mil koondis kohtub Lätiga.

ERR-i täispikkuses uudisloo leiab siit.

scroll to top