fbpx
Close

MM-i parimast mängijast on saamas ka treenimise maailmameister

Bartosz Kurek. | Foto: Imago/Insidefoto/Scanpix

Sügisel Poola koondise maailmameistritiitlini tüürinud ning turniiri parima mängija auhinna teeninud Bartosz Kurek on juba mitmendat nädalat koduklubita.

30-aastane diagonaalründaja liitus suvel Poola 12. klubi Szczecini Stoczniaga, kes suurendas järsult eelarvet ja ajas kokku staaridest kubiseva meeskonna. Nagu Eesti koondise statistik Alar Rikberg hooaja eel ennustas, ei pruugi sellise mudeli järgi “tippu” kerkinud meeskondades pidu pikalt kesta. Juba hooaja alguses ilmnesidki Szczecinis majandusraskused ning Kurek oli novembri lõpus esimene, kes meeskonnast lahkuda otsustas. Nüüdseks on liigatabelis seitsmendal kohal paiknev klubi juba sisuliselt laiali jooksnud.

Kurek liitus pärast Szczecinist lahkumist Gdanski Trefliga, mida juhendab kuulus itaallane Andrea Anastasi. Ent Kurek läks Gdanskisse üksnes treenima, uut koduklubi pole ta jätkuvalt leidnud.

Reedel kohtub Gdansk Poola liigas tabeli kolmanda, Varssavi Onicoga, kes olevat Kureki peamine kosilane.

“Ma ei saa olukorda hetkel kommenteerida. Tean vaid, et Kurekile on teinud pakkumise mitmed meeskonnad,” sõnas pealinnaklubi president Piotr Gacek nädala alguses.

Poola meedia hinnangul võib Kureki saaga leida lõpu juba selle nädala jooksul.

scroll to top