fbpx
Close

Naaber tegi blokis hävitustööd ja Akaa pikendas uskumatut seeriat

Mart Naaber (nr 9) paistab Soome kõrgliigas oma esimest hooaega nautivat. | Foto: Akaa koduleht

Pärast paarinädalast puhkust jätkas Soome meistrivõistlustel võitude lainel Mart Naaberi ja Oliver Lüütsepa koduklubi Akaa Volley, kui eile õhtul alistati Raisio Loimu kindlalt 3:0 (25:12, 25:14, 25:17).

Eestlasest temporündaja tegi suurepärase esituse, tuues oma meeskonna parimana 12 punkti (+10). Tartlane sai 7 tõstet, millest realiseeris küll vaid 3 (43%), kuid suutis vastaste rünnakuid punktivääriliselt blokeerida suisa 8 korral. Kokku teenis Akaa koguni 17 blokki, vastastel oli see number vaid 2. Lisaks lõi 212-sentimeetrine mängumees ühe pallinguässa. Eestlaste tööandja jaoks oli tegemist lausa 13. järjestikuse võiduga.

Raiso parim oli üleplatsimeheks kerkinud Windson Ferreira 14 punktiga (+7), kusjuures brasiillane oli oma võistkonnas ainus, kes suutis pluss-miinus süsteemis jääda positiivsele poolele.

Liigatabelis jätkab Akaa teisel kohal, olles 20 mänguga kogunud 50 punkti. Esikohal paikneb Loimaa Hurrikaani 58 punktiga (21 mängu). Raiso on 20 punktiga kuues.

Järgmise kohtumise peab Akaa 11. jaanuaril, kui võõrustatakse nende lähimat jälitajat ja Andrus Raadiku endist leivaisa Savo Volley’t, kes asetseb 45 punktiga 18 mängust kolmandal real.

scroll to top