fbpx
Close

Naiste karikafinaali uus kuupäev ja toimumiskoht sai paika, matši näeb ka telest!

TalTech/Tradehouse krooniti 2019. aastal Eesti karikavõitjaks Saku suurhallis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee.

Eesti võrkpalliliit on määranud naiste karikafinaali uueks toimumisajaks 22. jaanuari. Kullamäng, kus kohtuvad tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse ja mitmekümneaastase pausi järel nõnda kaugele jõudnud Audentese SG/Noortekoondis, peetakse Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones.

“99 protsenti on seegi kindel, et finaali näeb lisaks Postimehe veebile ka telest,” ütles võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe täna Võrkpall24’le. 22. jaanuaril ehk reedesel päeval kell 18.00 algav finaalmäng jõuab telepublikuni Kanal 12 vahendusel.

Karikafinaal pidanuks toimuma esialgsete plaanide kohaselt sarnaselt meestele Tartu Ülikooli spordihoones 22. detsembril, ent mitme Audentese naiskonna liikme koroonaviirusse nakatumise tõttu tuli mäng edasi lükata. Et toona poleks mäng telesse läinud, võib praegu öelda, et mängu edasilükkamisel on olnud ka positiivne mõju.

Finaali teeb eriliseks see, et TalTechi tuumiku moodustavad mitmed meie viimase kümnendi säravamad naisvõrkpallurid, samas Audentest esindavad meie andekamad noored vanuses 16-18 eluaastat. Korra on Audentes tänavu suutnud juba liigamängus ka TalTechi üllatada. Peatreeneritena lähevad vastamisi aga Marko Mett ja Andrei Ojamets, kes olid meie rahvusnaiskonna tüüri juures, kui 2019. aastal esmakordselt EM-finaalturniirile pääseti.

Lähtuvalt Eesti valitsuse seatud piirangutest pole publikut ilmselt saali lubatud, kuigi lõplik tõde saabub selles osas jooksvalt.

Audentese SG/Noortekoondis. | Foto: Riina Vals/SK Duo
scroll to top