Pärnu Spordikool õnnetul avafinaalil korduda ei lubanud ja tuli kodusaalis esiliiga võitjaks!

Pärnu Spordikool krooniti esiliiga võitjaks. | Foto: Gertrud Alatare

Reedel selgus Pärnu spordihallis naiste esiliiga tšempion, kui kuldmedalid sai kaela ühemängulisest kaotusseisust välja tulnud Pärnu Spordikool. Hõbeda teenis tänavu Peetri Võrkpalliklubi, kes jäi otsustavas kolmandas finaalkohtumises Pärnule alla 0:3.

Avageimi alustas hoogsamalt külalisvõistkond Peetrist, kuid geimi teises pooles said oma mängumootori käima ka koduväljaku perenaised. Kindlama lõpuga teenis geimivõidu Pärnu ja ka teises geimis domineeriti vaatust algusest lõpuni. Vahetustega mängu kulgu muuta proovinud Peeter Vahtra ei suutnudki aga enda treenitavat naiskonda piisavalt heasse mängurütmi saada ja nii võitis mängu kindlalt 3:0 Pärnu Spordikool.

Kohtumise parimateks mängijateks valiti meistriliiganaiskondadeski suuri tegusid teinud Pärnu nurgaründaja Mari-Liis Graumann ja teiselt poolt võrkpallisõpradele rohkem kohtunikuna tuntud libero Irina Suhhova.

Kuldse Pärnu Spordikooli nimekirja kuulusid tänavu Mari-Liis Graumann, Lota Gurimski, Emilie Haljas, Marja-Liisa Kirschbaum, Lisandra Krass, Kristel Kungla, Klarika Kunst, Airi Lääne, Triin Liivaru, Elisabeth Lindmaa, Emma Marie Nõmm, Merilyn Pähkel, Kädi Peterson, Hanna Liina Press, Hanna Liisa Press, Helen Roman, Hanna-Liisa Schmidt, Agnessa Siim, Triin Treiblut, Mai-Reet Vesik, hooaja Viljandi Metalli meistriliiganaiskonnas lõpetanud Merilin Salben ja peatreener Riina Ernits.